Grudzień 29, 2018

Wyniki

Wyścigi Psich Zaprzęgów:

Dryland (warunki bezśnieżne)

2019

  • 5 miejsce  Mistrzostwa Świata IFSS – Nybro/Szwecja – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski – Szczekowyje w Buku – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • 1 miejsce Puchar Polski – Szamotuły/Koźle – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • 2 miejsce Puchar Polski – Szamotuły/Koźle – Demon – Bikejoring NB
  • 1 miejsce Puchar Polski – Lubieszowski Cross – Scooter 2 (Rasta i Dasty)

2018

  • 2 miejsce Mistrzostwa Polski – Szmotuły/Koźle – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • 4 miejsce Mistrzostwa Świata Dryland WSA – Samorin – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • I miejsce Szczekowyje w Buku – Puchar Polski – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • I miejsce Samorin Słowacja – Canicross (Demon) i Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • I miejsce Wieliszew Cup/Baltic Cup – Puchar Świata IFSS – Scooter 2 (Rasta i Dasty)

2017

  • III miejsce Mistrzostwa Świata Dryland WSA – FALZE DI PIAVE – Canicross (Rasta)
  • IV miejsce Mistrzostwa Polski Dryland – Grobla Kluki – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • IV miejsce Mistrzostwa Polski Dryland – Grobla Kluki – Canicross (Demon)
  • XI miejsce Mistrzostwa Świata Dryland IFSS – Szamotuły – Scooter 2 (Rasta i Dasty)

2016

  • I miejsce Puchar Polski Psich Zaprzęgów Dryland Caniroscc – (Rasta/Demon)
  • II miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Łotwy Dryland – Scooter 2 – (Rasta i Dasty)
  • III miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Łotwy Dryland – sztafeta – (Mariusz Kostrzewa/Marek Rogalski Janc)
  • III miejsce Mistrzostwa Polski Dryland – Szamotuły – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • X miejsce Mistrzostwa Europy Dryland WSA – Lauf – Scooter 2 (Rasta i Dasty)
  • VI miejsce Mistrzostwa Europy Dryland WSA – Lauf – Canicross (Strzała – Negro Team)

2015

  •  III miejsce Mistrzostwa Polski Dryland Canicross – Mikołów/Kamionka (Rasta)

2014

  • III miejsce Mistrzostwa Polski Dryland Canicross – Witów (Hary – Łukasz Rakowski)
  • III miejsce Mistrzostwa Polski Dryland – Witów – sztafeta KS Alaska

On Snow (warunki śnieżne)

2019

  • V miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji – Zuberec
  • Udział w Mistrzostwach Świata –

Bieganie:

Rekordy życiowe:

5 km – 19:15 Bieg Tkaczy 2018

10 km – 37:11 – Maniacka Dziesiątka 2006

15 km – 56:xx Chomiczówka 2007

21 km – 1:20:20 Półmaraton Puchatka

42 km – 2:55:41 Łódź Maraton 2006